ЩО ЦЕ?

Серія реабілітаційних методик, спрямованих на стимуляцію роботи стовбура головного мозку і мозочка.

ЧИ ПОТРІБНО ЦЕ ВАШОМУ ДИТИНІ?

Можливо, батькам здається, що незграбність, порушення балансу і координації рухів — це скоріше особливості дитини, а не неврологічні проблеми. Але ці «особливості» є ознаками порушень роботи стовбура мозку і мозочка. Вони часто діагностуються у дітей із затримкою мовного і психічного розвитку, захворюваннями аутистичного спектру (ранній дитячий аутизм (РДА), синдром Аспергера, аутистические стану), порушеннями поведінки і уваги, СДУГ.

ЯКУ ПРОБЛЕМУ ЦЕ ВИРІШУЄ?

Програма мозочка стимуляції нормалізує роботу стовбура мозку і мозочка. Методика покращує:

  • сприйняття усної, письмової мови
  • навички механічного читання
  • математичні здібності
  • всі види пам’яті
  • спортивні навички

Результати досить швидко проявляються в поліпшенні поведінки, уваги, мовлення дитини, успіхи в навчанні. Мозочкова стимуляція значно підвищує ефективність будь-яких корекційних занять (з логопедом, психологом, дефектологом).

Індивідуальну програму мозочової стимуляції для вашої дитини складають невролог і лікар-реабілітолог на основі діагностики.

Програма мозочка стимуляції може включати наступні методики:
вправи на постурографі — приладі фірми Neurocom (США), створеному для оцінки і тренування рівноваги, координації рухів, м’язового почуття.
Learning Breakthrough ( «прорив у навчанні») — система вправ на балансирной дошці доктора Білго.
вправи на інтерактивній платформі Wii Fit.

У ЧОМУ НОВИЗНА І ВІДМІНУ ВІД ІНШИХ?

«ЦСМ» єдиний в Україні використовує для занять з дітьми постурограф — один з найбільш високотехнологічних приладів для розвитку вестибулярного апарату, стовбура мозку і навіть деяких коркових відділів.

Варіація мозочка стимуляції, представлена в центрі «КИЯН», базується на Learning Breakthrough Prgogramm (розробник програми Френк Більгоу). Тепер методика включає інтерактивні вправи. Додаткові «загальновестибюлярні» вправи допомагають підготувати всі групи м’язів до роботи. Інтерактивні «балансивні ігри» із застосуванням Wii Fit втягують дитину в процес заняття і забезпечують відмінну мотивацію.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ?
Заняття можна починати в 3-4 роки. Необхідні регулярні заняття — 3-4 рази в тиждень.