Наш Центр пропонує кращі послуги за доступними цінами. Зараз в нашій клініці ви можете пройти курс остеопатії у фахівця з Кувейту.

Остеопатіческой лікування отримало широке розповсюдження в Європі та Сполучених Штатах після того, як його ефективність для дітей і дорослих була доведена численними дослідженнями. В основі цього методу лежить вплив на мікроподвіжності всіх систем організму. Остеопатія або ж по-іншому краніосакральна терапія рекомендується при різних формах втрати рухливості внаслідок переломів, черепно-мозкових травм, сильних ударів і т.д. Даний вид терапії спрямований, в першу чергу, на відновлення циркуляції крові і, отже, відновлення доступу кисню і поживних речовин в тканини організму. Хороший спеціаліст-остеопат здатний діагностувати порушення тих чи інших функцій без застосування складного обладнання, але для цього потрібні не тільки здібності, але і багаторічний досвід в даній сфері.

Існує думка, що остеопатія і масаж є схожими методами терапії, хоча це не зовсім вірно. В обох випадках використовуються мануальні техніки, але остеоатіческое лікування (вісцеральна остеопатія) направлено на більш глибокий вплив. В даному випадку лікар цілеспрямовано працює з внутрішніми органами за допомогою стимуляції кровообігу та нервової системи. Цей метод є абсолютно безболісним, тому активно практикується в якості комплексної відновлювальної терапії у дітей внаслідок родових травм і забоїв. Крім того, науково було доведено, що дитяча остеопатія, крім відновлення базових функцій організму, робить позитивний вплив на розумовий розвиток дитини. Особливо часто до цього методу вдаються в тому випадку, коли традиційне медикаментозне лікування не справила належного впливу.

Клініка «Центр стимуляції мозку» пропонує найбільш ефективні світові методики лікування і профілактики різних захворювань. У нашому штаті працюють фахівці екстра-класу, які регулярно проходять практику за кордоном і мають цінним досвідом у своїй сфері. Адже, як відомо, медицина не стоїть на місці і справжньому професіоналу необхідно постійно бути в курсі останніх наукових розробок. Ми знаходимося в Києві, але також готові прийняти пацієнтів з інших міст України. До ваших послуг комфортабельний готель і сучасне обладнання, а кожного пацієнта гарантується індивідуальний підхід, спрямований на швидке одужання.