Заняття Баланс-майстер (Balance-master)

Баланс-майстер був придуманий і розроблений американською компанією Neurocom. Головним завданням її створення було визначення аналізу стану і тренування стійкості і рівноваги, балансування і координації рухів, вміння керувати м’язами. Спочатку обладнання цієї серії використовувалося в США лише для підготовки астронавтів у НАСА. Пізніше Balance-master стали застосовувати в роботі з дітьми, у яких порушена мова і існують відхилення в поведінці.

Вирішення проблем

Заняття продумані для дітей, що мають мовні проблеми — затримку в розвитку, алалії, аутизм, заїкання та інше, а також у яких порушені функції читання і письма («дислексиків» і «дісграфіків»), існує відхилення в поведінці, знижена концентрація уваги, властива надмірна активність.

Велика помилка думати, що балансування і рівновага людині необхідні лише при ходьбі, бігу або ж під час занять фізкультурою. Насправді мозочок є особливим годинником всього нашого організму. Він здійснює контроль, погоджує і направляє практично всі процеси, що відбуваються в організмі людини, в тому числі розмову і вчинки. У переважної більшості дітей, які мають проблеми з вимовою, і мають відхилення в розвитку і поведінці, ставиться діагноз порушення діяльності мозочка. Вправи на Balance-master дають можливість усунути наявні труднощі і проблеми.

Ще для активізації мозочка успішно застосовується комплекс вправ і завдань за програмою Learning Breakthrough з використанням інтерактивної платформи Wii Fit (балансувальної дошки доктора Білго).

Як проходять заняття?

Основа занять з Баланс-майстром полягає в отриманні даних зі спеціальної інтерактивної платформи, що тонко відчуває будь-який рух або зміщення центру ваги дитини. Завдання і «зворотний зв’язок» виводяться на екран монітора, що дозволяє відразу ж бачити ефект вправ. Під час занять використовуються різні пристосування, які надають заняттям цікавості і різноманітності.

В якому віці варто починати займатися?

Заняття найкраще починати з 3-4 років. Варто пам’ятати, що заняття повинні бути регулярними — не менш ніж 3-4 рази на тиждень.

 

 Добавить комментарий