icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Ортопедія та травматологія

Ортопед-травматолог — це спеціалізований лікар, який забезпечує діагностику та лікування пацієнтів із патологіями м’язів, кісток та суглобів. Він проводить огляди, призначає інструментальну діагностику необхідного типу та формує курс лікування та відновлення.

Ортопедія та травматологія у Білій Церкві

Побутові, спортивні та робочі травми створюють незручності у функціонуванні — можуть бути ускладнення в рухах або періодичні болі. Навіть при легких забоях варто проконсультуватися з лікарем, тим паче, коли йдеться про серйозні травми. Якщо вам знадобилися послуги ортопедії та травматології у Білій Церкві, то рекомендуємо пройти обстеження та отримати лікування різних ортопедичних захворювань у клініці ЦСМ. Наші досвідчені та кваліфіковані лікарі допоможуть запобігти наслідкам травм, швидко та якісно відновити ваш організм від ушкоджень.

Травматологія та ортопедія — це медичні напрями, які охоплюють роботу з лікуванням травм кінцівок. Сюди належать також багато патологій опорно-рухового та зв’язкового апарату.

Коли потрібна консультація ортопеда-травматолога?

Ортопед-травматолог — це спеціалізований лікар, який забезпечує діагностику та лікування пацієнтів із патологіями м’язів, кісток та суглобів. Він проводить огляди, призначає інструментальну діагностику необхідного типу та формує курс лікування та відновлення. Травматолог може знадобитися у різних випадках:

 • коли стався перелом чи вивих у спортсмена;
 • у разі будь-яких ушкоджень верхніх та нижніх кінцівок;
 • невизначені болі у суглобах;
 • виникають обмеження у рухах верхніх кінцівок чи ніг;
 • спостерігається крихкість кісток;
 • коли зв'язки зазнали розтягнення на тренуваннях або під час інших занять.

Травматологія досить велика сфера, тому фахівець у цій галузі та в ортопедії може знадобитися для вроджених чи набутих деформацій, ударів та ушкоджень.

Симптоми: як визначити травми чи патології опорно-рухового апарату

Існує низка показань для звернення до травматолога-ортопеда, і вони складаються з явно виражених проявів та незриміших ознак. Симптоми охоплюють:

 • помітні травми з деформацією частин тіла;
 • легкий чи сильний хрускіт у шиї, ногах чи руках;
 • набряки кінцівок;
 • кривизну чи зміщення хребта;
 • біль у суглобах, кістках або м’язах.

Будь-які болі чи ускладнення у функціональності кінцівок — це причина потрапити на прийом до ортопеда та пройти детальне медичне обстеження. Також наявність застарілих травм, які даються взнаки болями, вимагає періодичного огляду у травматолога. До цього переліку належать спортивні травми, побутові переломи чи робочі ушкодження.

Захворювання, які може виявити ортопед-травматолог

Під час огляду та проведення діагностики в травматології та ортопедії можуть виявлятися різні захворювання. Їх поділяють на дві категорії: вроджені чи первинні, та набуті, тобто вторинні, які виникають від інших хвороб чи відсутності їхнього лікування.

Консультація травматолога та професійний огляд можуть допомогти виявити певні захворювання:

 • Остеопороз
 • Артроз
 • Епікондиліт
 • Сколіоз
 • Грижі хребта
 • Бурсит
 • Плоскостопість
 • Тунельний синдром тощо

Рекомендується своєчасно проходити діагностику у лікаря ортопеда-травматолога, щоби визначити діагноз та пройти відповідне лікування.

Огляд охоплюватиме візуальне обстеження методом пальпації, щоби виявити дефекти — набряки, вивихи, підвивихи тощо. Також збирають анамнез, опитують про наявність симптомів, з’ясовують, чи були застарілі травми. Після огляду направляють на рентгенографію, УЗД, МРТ, остеосцинтиграфію чи пункцію суглобів.

Якщо у вас є попередні аналізи та висновки, візьміть їх на прийом травматолога. Лікар також може направити на додаткові або повторні дослідження.

Методи лікування в травматології та ортопедії

Після виявлення певного захворювання добирають необхідний метод лікування. При травмах підбирають процедури остеосинтезу, щоби кістки зросталися швидше. Лікування може бути консервативним і охоплюватиме маніпуляції для відновлення тканин. Ортопед-травматолог може також призначити медикаментозні препарати або ін’єкції внутрішньовенного, внутрішньом’язового або внутрішньосуглобового типу. Також лікування ортопедичних захворювань складається з фізіотерапії, лікувальної фізкультури та масажу. Їх застосовують лише за призначенням лікаря.

Додатково до методів лікування в травматології та ортопедії можна віднести носіння зовнішніх засобів. Серед них виокремлюють корсети та пояси у разі викривлення постави, ортопедичні устілки у разі проблем зі стопами, бандажі на коліна чи лікті та інші способи підтримання та виправлення проблемних зон.

Якщо консервативні методи лікування в травматології не дають результату, тоді знадобиться артроскопія із залученням фахівців у сфері хірургії та анестезіології.

Методи реабілітації в ортопедії та травматології

Для деяких випадків лікування захворювань опорно-рухового апарату полягає в постійному проходженні реабілітаційних процедур. Також реабілітація потрібна після лікування травм, щоб усунути можливі наслідки.

Реабілітація в травматології та ортопедії відбувається такими методами:

 • зміцнювальні лікувальні масажі;
 • магнітотерапія;
 • ультразвукові процедури;
 • носіння ортопедичних засобів;
 • використання захисних елементів під час занять спортом.

Клініка ЦСМ надає всі види реабілітаційних послуг, а також проводить професійну спортивну реабілітацію.

Наші переваги

 1. У ЦСМ проводять діагностику та лікування кваліфіковані ортопеди-травматологи Білої Церкви.
 2. На базі лікарні можна пройти повну діагностику, лікування та реабілітацію в травматології та ортопедії всіх захворювань різного ступеня тяжкості.
 3. Також, окрім ортопеда для дорослих, у нас є фахівці, які займаються дитячою ортопедією, вродженими захворюваннями опорно-рухової системи та спортивними травмами.
 4. У клініці підібрано все необхідне обладнання для проведення процедур та оглядів.
 5. На консультацію травматолога ціна у нас оптимальна та записатися на огляд можна прямо на сайті.

Лікарі

Рекомендуємо записатися до ортопеда-травматолога у Білій Церкві, якщо у вас спостерігаються симптоми захворювань опорно-рухового апарату або ви отримали травму. У нас працюють компетентні лікарі для лікування захворювань у галузі травматології та ортопедії. Зателефонувавши в клініку ЦСМ або заповнивши заявку для зворотного зв’язку на сайті, ви отримаєте вичерпну інформацію щодо всього переліку послуг і зможете записатися на прийом у зручний для вас час.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті