icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Мозочкова стимуляція

Мозочкова стимуляція є спеціально розробленою програмою тренувань, що спрямовані на покращення роботи мозкового стовбуру та безпосередньо самого мозочка.

Мозочкова стимуляція

Мозочкова стимуляція

Мозочок є одним з найважливіших відділів головного мозку, який відповідає за координацію рухів, підтримку рівноваги та регуляцію тонусу м’язів, а також за розвиток інтелектуальних та мовних функцій, керування емоціями, «м’язовою пам’яттю» та увагою. В нормальному стані ця мозкова структура миттєво приймає та оброблює інформацію, яка надходить до органів відчуттів та інших відділів мозку.

Саме мозочок задає ритм рухам та контролює поведінкові реакції. Людині у якої є мозочкові порушення, навряд вдасться із заплющеними очима без проблем торкнутися кінчика носу. Від стану мозочка залежить характер мови, емоційне тло та ступінь опанування тілом. Саме в порушенні роботи цього «міні-мозку» може бути причина того, чому дитина незграбна, погано засвоює нову інформацію, імпульсивна, має труднощі з розвитком навичок, швидко втомлюється та постійно відволікається на сторонні речі.

Що таке мозочкова стимуляція?

Мозочкова стимуляція є спеціально розробленою програмою тренувань, що спрямовані на покращення роботи мозкового стовбуру та безпосередньо самого мозочка. Комплекс лікувально-профілактичних та реабілітаційних вправ, виконання яких припускає ця нейрокоригувальна система, дозволяє досягти таких успіхів:

Окрім всього, проходження курсу мозочкової стимуляції дасть можливість досягти позитивних особистісних змін, підвищення працездатності та швидкості сприйняття інформації. Відвідування занять, передбачених програмою, сприяє також покращенню фізичної форми дитини, виправленню її постави, розвитку витривалості.

Завдяки мозочкової стимуляції нерозбірлива кваплива мова стане чіткою та спокійною. Також по завершенню курсу вдасться досягти розвитку логічного мислення та математичних навичок, зниження тривожності та агресії, формування емпатичних здібностей та покращення просторового сприйняття.

Кому рекомендується?

Вправи, розроблені для стимуляції мозочка, будуть особливо корисні для дітей, у яких спостерігаються такі проблеми:

Доцільно звернутися за допомогою до фахівця з цього напряму нейрокоригування і у випадку, якщо дитина пізно почала ходити та /чи вчасно не почала говорити. Забезпечити можливість пройти курс мозочкової стимуляції не зайве також для дітей, які відвідують заняття у дефектолога, логопеда та психолога. Так, завдяки подібним тренуванням, вдасться значно підвищити ефективність терапії.

Лікарі зазвичай включають мозочкову стимуляцію до складу комплексного лікування ДЦП, затримок психічного та психо-мовного розвитку, розладів аутичного спектру, дисфункції сенсорної інтеграції, мозочкової атаксії, логоневрозу та т.п.

Особливості мозочкової стимуляції

Головним приладдям для тренувань за програмою мозочкової стимуляції є спеціальна балансувальна дошка. З її використанням виконується більшість вправ. Як варіант, замість дошки часто застосовується так званий балансувальний лабіринт. Додаткове обладнання зазвичай містить такі предмети:

Загалом сеанси мозочкової стимуляції мають багато спільного з заняттями ЛФК. За необхідності до програми можуть бути додатково додані вправи іншого спектру. Так, в Центрі стимуляції мозку в Києві в комплексі з тренуваннями, спрямованими безпосередньо на покращення функції мозочка, є також вестибулярна гімнастика.

Комплекс вправ для мозочкової стимуляції підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей дитини. Для того, щоб ефект був максимальним, лікар повинен спершу уточнити характер проблеми та ступінь її занедбаності. Тому, перш ніж почати, фахівець проводить попередню консультацію.

Мінімальна кількість занять в програмі мозочкової стимуляції – 10-15. Тривалість лікування визначається фахівцем на первинній консультації. Але досить нормальною практикою є продовження або скорочення курсу вже після початку терапії, адже точно розрахувати, як швидко проявляться позитивні зміни, неможливо – все дуже індивідуально.

Зазвичай сеанси мозочкової стимуляції проводять тричі на тиждень. Кожний триває в середньому 30-45 хвилин. Заняття можуть бути як груповими, так і індивідуальними.

Скільки може коштувати мозочкова стимуляція?

Фахівці успішно практикують унікальні авторські методики, схвалені світовим медичним товариством. Програми тренування функцій мозочка в Центрі стимуляції мозку розроблюються виключно індивідуально. Так, комплекс вправ підбирається особисто для кожного пацієнта, що дозволяє досягти під час лікування максимальної ефективності.

Відео

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  • DC1. Електроенцефалографія (ЕЕГ) з описом Дитячий

    30 хвилин

  • EC6. Мозжечкова стимуляція Дитячий

    30 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті