icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (відкриття в жовтні) (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Артроз

Артроз - хронічне захворювання суглобів дегенеративно-дистрофічного характеру, при якому відбувається руйнування суглобного хряща, капсули суглоба, деформація самої кістки.

Хронічний артроз: лікується чи ні?

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, хвороби суглобів входять до ТОП-10 найбільш поширених захворювань. У нашій країні їх можна знайти у кожного четвертого жителя. Артроз може вражати всі суглоби, але особливо стегна, коліна, щиколотки, зап'ястя, поперек і шийно-грудний відділ.

Причини

До факторів ризику розвитку хвороби відносять:

 • надлишкову вагу;
 • попередні травми;
 • вікові категорії;
 • спадковість;
 • перенесені оперативні втручання;
 • гостре або хронічне запалення суглобів.

Ми вважаємо, що це дуже серйозне захворювання, тому при перших симптомах варто відвідати наш медичний центр. Кваліфіковані лікарі допоможуть усунути больовий синдром і позбутися хвороби.

Чим небезпечний артроз?

Це бомба уповільненої дії. Підступність артрозу полягає в дуже швидкому прогресуванні захворювання. Якщо не почати терапію вчасно, суглоби повністю руйнуються, втрачають рухливість, що призводить до серйозного порушення функцій опорно-рухового апарату.

При ураженні тазостегнових суглобів пересуватися стає можливо тільки за допомогою милиць або інвалідного крісла. В більшості випадків розвиток остеоартрозу призводить до серйозних ускладнень:

 1. Інвалідність.
 2. Безсоння, невроз.
 3. Обмеження суглобової рухливості.
 4. Сильний біль в патологічних ділянках.
 5. Руйнування та деформації суглобів.

Проблеми реально загрожують здоров'ю, здатності працювати та фізичній активності. Згідно з медичними дослідженнями, швидкість розвитку цих патологій та ускладнень швидко зросла в останні роки. Якщо не вжити термінових заходів, або не використовувати ефективне лікування, це призведе до незворотного руйнування хрящової тканини, втрати рухливості суглобів, серйозних травм та втрати функцій опорно-рухового апарату. У багатьох випадках для відновлення рухової активності може знадобитися серйозна операція.

Як вилікувати хронічний артроз?

До нас часто звертаються з питаннями: як перемогти хронічний артроз і повернути рухливість суглобів?

До лікування артрозу потрібно ставитися відповідально. Вважається, що хвороба не виліковна, а терапія є довічною через хронічну природу захворювання. Однак, не панікуйте. Чим раніше буде поставлений діагноз і розпочнеться лікування, тим повільніше проходитимуть зміни в хрящі. Тому при болях в суглобах ми рекомендуємо якомога швидше звернутися в нашу клініку, де лікар проведе додаткове обстеження та за характерними симптомами призначить лікування за допомогою високоінтенсивної магнітотерапії. Це один з найсучасніших та найефективніших методів лікування, відомих сучасній медицині. Ми використовуємо цю методику з перших днів її створення й цілком задоволені її результатами.

Магнітотерапія — місцевий вплив постійного або змінного низькочастотного магнітного поля. В місці ураженого суглоба прискорюються обмінні процеси, збільшується кровопостачання та надходження поживних речовин в суглобові структури, активізуються процеси регенерації й синтезу власних речовин, необхідних для спільної роботи.

Super Inductive System має протинабрякову, знеболювальну та протизапальну дію вже з першого сеансу, що позитивно впливає на загальний стан пацієнта. Своєчасне використання портативних пристроїв СІС дозволяє зупинити розвиток болю, запобігти виникненню загострення або пройти профілактичний курс. Одним словом, зберегти нормальне здоров'я. Перевагою магнітотерапії є позитивний вплив процедур на стан серцево-судинної та нервової системи. Якщо враховувати те, що більшість пацієнтів з хронічним артрозом — це люди середнього віку з іншими хронічними захворюваннями, то м'який седативний і стабілізуючий ефект магнітотерапії має велику користь.

Що в результаті?

Біль припиниться, неприємні відчуття з хрускотом в суглобах зникнуть. Почнеться процес відновлення хряща. Деформація суглоба зникне. Рухливість суглобів і функціональні обмеження опорно-рухового апарату відновлюються. Потужне та ефективне лікування швидко усуває клінічні прояви захворювання, визначає осередок патології і знижує дозування прийнятих пацієнтом медикаментів. Таким чином, ви можете жити повним життям і назавжди забути про свою хворобу. Ваші суглоби стануть більш гнучкими, їх природна форма відновиться. Ви позбавитесь пекучого болю і повернетесь до свого звичного способу життя, який був порушений через хворобу. Ви відчуєте новий приплив сил та активності. Повернеться відчуття свіжості, бадьорості, покращиться настрій.

Те, що ще вчора здавалося фантастичним і недосяжним, сьогодні стає реальністю, доступною кожному з нас.

Джерела

Автор статті:
Ворошилов Євген Олександрович
Спеціальність: неврологія
Стаж: 9 років

Фахівці

Ворошилов Євген Олександрович
Ворошилов Євген Олександрович

Невролог, нейрореабілітолог, завідувач відділенням нейрореабілітації та фізіотерапії

Паламарчук Сергій Андрійович
Паламарчук Сергій Андрійович

Реабілітолог, кінезіотерапевт

Сертифікати

Сертифікат Буньковський Євген Петрович

Сертифікат Буньковський Євген Петрович

Сертифікат Ворошилов Євген Олександрович

Сертифікат Ворошилов Євген Олександрович

Сертифікат Паламарчук Сергій Андрійович

Сертифікат Паламарчук Сергій Андрійович

Сертифікат Василенко Михайло Васильович

Сертифікат Василенко Михайло Васильович

Ціни

 • Консультація лікаря невролога дорослого (первинна)

  45 хвилин

 • Консультація голкорефлексотерапевта Дитячий

  30 хвилин

 • Масаж лікувальний загальний дорослий

  60 хвилин

 • ЛФК Дитячий

  50 хвилин

 • Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000) Дитячий

  30 хвилин

 • Консультація лікаря невролога дорослого (повторна)

  30 хвилин

 • Магнітотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)

  1050 грн

  30 хвилин

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті