icon

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Перелом

Перелом - це порушення цілісності кістки в результаті її пошкодження під впливом зовнішньої сили.

Як вилікувати перелом в 4 рази швидше

Перелом - це порушення цілісності кістки в результаті її пошкодження під впливом зовнішньої сили.

Від перелому не застрахований ніхто, але особливо часто вони трапляються у дітей, любителів екстремальних видів спорту і дозвілля, спортсменів та ін.

Команда кваліфікованих лікарів нашої клініки надає лікування переломів кісток за допомогою сучасного медичного обладнання та сучасних методик, які допомагають забезпечити ефективне лікування і звести до мінімуму ризик ускладнень. Ви зможете побачити позитивний ефект вже з першого дня!

Які є ризики, якщо не загоювати переломи?

У статистиці важких травм - переломи ніг і рук є лідерами рейтингу, що не дивно, тому що ці частини більш мобільні і використовуються частіше в різних ситуаціях. Взимку падіння є найбільш поширеною причиною травм.

Тактика лікування переломів кінцівок залежить від багатьох факторів, а наслідки - від призначень лікаря. Такий вид травм може виникати з різних причин: ДТП, під час спорту, сильні удари при падінні і т. д.

Окремою групою пацієнтів, схильних до переломів, є люди з ослабленими внаслідок захворювання кістками. Переважно, це жінки старшого віку, які страждають від остеопорозу, у яких перелом може статися навіть при, здавалося б, незначних навантаженнях.

Більшість з цих травм проявляються однаково:

  • Деформація.
  • Набряк локалізується тільки в точці удару (при нанесенні), а потім поширюється вище і нижче місця пошкодження, поступово збільшуючись.
  • Патологічна рухливість виникає при повному переломі кісткового тіла, коли фрагменти зміщені відносно один одного в місці перелому.
  • Біль і дисфункція виникають відразу під час травми. Біль може бути помірною навіть при значному пошкодженні, що пов'язано з виділенням ендорфінів - природних анальгетиків. Через короткий час їх кількість зменшується і біль стає максимальною.

До нас часто звертаються люди, які хочуть загоїти переломи

Для загоєння пошкодженої кістки потрібно не менше ніж 1,5 місяці. Лікування переломів кісток - дуже неприємний процес, оскільки найчастіше пов'язаний з обмеженням рухів, особливо якщо йдеться про переломи кісток рук або ніг.

Терапевтичний процес потребує збільшення кровопостачання, що досягається експлуатацією на ранніх стадіях високоінтенсивного електромагнітного поля. В такому випадку ми рекомендуємо процедури на апараті Super Inductive System, який апаратним шляхом підсилює в ураженій області кров'яний потік, стимулюючи відновлення кісткової тканини і мінералізацію хрящів.

СІС - це новітня технологія, яка використовує лікувальний ефект високоінтенсивного електромагнітного поля в реабілітації захворювань нервово-м'язової системи та опорно-рухового апарату, що супроводжуються больовими синдромами. Випромінюване аплікатором Super Inductive System електромагнітне поле забезпечує націлений вплив з індукцією до 2,5 Тл на точки, розташовані глибоко в тканинах.

Тривала відсутність рухливості кінцівки може призвести до різних ускладнень, зокрема контрактури. На додаток до стримування рухів в суглобах, з'являється раннє м'язове атрофування, лікування якого пов’язано з певними труднощами. Тривала неактивність суглоба і відсутність належної терапії контрактури може призвести до абсолютної втрати рухливості - анкілозу суглоба. Ось чому так важливо своєчасно лікувати переломи і запобігати розвитку контрактур, а також не забувати про відновний догляд.

У нашій клініці ви можете пройти курс високоінтенсивної магнітотерапії, результат якої можна помітити вже після першого сеансу! Ми намагаємося зробити важкий етап в житті наших пацієнтів набагато простішим!

Запишіться на курс високоінтенсивної магнітотерапії та позбудьтеся від болю вже сьогодні!

Автор статті:
Ворошилов Євген Олександрович
Спеціальність: неврологія
Стаж: 9 років

Ціни

  • Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)

    30 хвилин

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті