icon

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Міалгія

Міалгія - це болі в м'язах, які можуть виникнути не лише в напруженому стані, але і у спокої. Больові відчуття характеру, що тягне або спастичного, можуть локалізуватися на одній ділянці тіла або відразу на декількох.

Міалгія. Як її лікувати?

Багато людей у своєму житті неодноразово стикалися з м’язовим болем, який виникає як при м’язовому напруженні, так і у стані спокою. Цей біль називається міалгією та викликає багато незручностей, істотно впливаючи на якість людського життя.

У нас в клініці представлені найкращі світові фізіотерапевтичні бренди, що дозволяють досягти найшвидших результатів, саме тому Ви зможете оцінити позитивний ефект вже з першого дня!

Які існують ризики, якщо не лікувати дану хворобу?

В даний час проблема сидячого способу життя стає все більш і більш важливою – в такому положенні одні й ті ж м’язи напружуються, що призводить до постійних судом та інших професійних захворювань. Крім того, порушення в енергетичному балансі організму провокуються холодом, ендокринними захворюваннями, електролітним дисбалансом та інфекціями, так само як і стрес з порушенням метаболізму, здатні викликати міалгію. Також небезпечні через тривалу іммобілізацію і впливу токсинів будуть м’язова дистрофія та патологія хребта, коли одні й ті ж м’язи постійно навантажені.

Основними симптомами міалгії є важкість у ногах та м’язові болі. Це захворювання може викликати мігрень, лихоманку, скутість та напругу в суглобах, ускладнення в ногах, що супроводжується смикаючим, ріжучим або ниючим характером болю.

Якщо лікування захворювання не розпочато вчасно, воно може привести до ускладнень: протрузії, остеохондрозу, пролапсу, грижі міжхребцевого диску, радикуліту. Без своєчасного та правильно підібраного лікування спостерігається прогресування міалгії, розвиток атрофії уражених м’язів, погіршення якості життя пацієнта, порушення працездатності та інвалідність.

Основна небезпека хвороби полягає у тому, що пацієнти звертаються до лікаря, коли вона набула хронічний або запущений характер.

Лікування міалгії

До нас часто звертаються з питанням: «Як побороти міалгію?»

Хоча є ймовірність, що з часом біль у м’язах пройде сама, залишати міалгію без лікування небезпечно – хвороба може призвести до остеохондрозу, артриту, дискової грижі. Діагностування ускладнюють схожі симптоми міалгії та безлічі інших хвороб – інфекційних, неврологічних, ендокринних. У таких випадках ми рекомендуємо використовувати високоінтенсивну магнітотерапію. Інноваційна методика Super Inductive System дозволяє розслабити глибокі м’язи, нормалізувати обмін речовин в м’язових тканинах, очистити їх від токсинів та шлаків, активізувати крово- та лімфоток, усунути запальні процеси. Завдяки СІС: покращиться рухова активність та рухливість тіла; усунеться гіпертонус м’язів; ви позбудетеся від болю в м’язах, м’язових спазмів; зникнуть запальні процеси в м’язових тканинах.

Високоінтенсивна магнітотерапія впливає на нервово-м’язову тканину, вона застосовується для лікування гострих та хронічних захворювань опорно-рухового апарату та нервової системи. Вона викликає скорочення м’язів, тим самим зміцнюючи їх та активуючи потенціал дії нервових і м’язових волокон.

Запишіться на курс високоінтенсивної магнітотерапії та позбудьтеся болю вже сьогодні!

Фахівці

Брилінська Юлія Олегівна
Брилінська Юлія Олегівна

Лікар-невролог дитячий

Ворошилов Євген Олександрович
Ворошилов Євген Олександрович

Нейрореабілітолог, дитячий лікар, завідувач відділенням нейрореабілітації та фізіотерапії

Стеценко Татьяна Ивановна
Стеценко Тетяна Іванівна

Дитячий невролог, епілептолог

Ціни

  • Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)

    30 хвилин

  • Направлена контактна діатермия (TR-терапія, апарат БТЛ-6000)

    30 хвилин

  • Магнітотерапія високочастотна (SIS) + Лазерна терапія (Апарат БТЛ-4000)

    30 хвилин

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті