Лікування аутизму у дітей

В сучасному суспільстві багато чують про артистів, але вбирають інформацію переважно з художньої літератури та кінострічок. Звідси надмірна романтизація діагнозу. Усіх дітей з аутизмом вважають геніальними, а дорослі люди приписують собі діагноз у спробах виправдати та пояснити особисту відлюдькуватість, небажання та невміння будувати стосунки з оточенням.

Насправді дитячий аутизм – важке порушення розвитку, що складно діагностується та приносить багато незручностей як дитині, так і її батькам. Такі діти занадто уразливі, замкнені, тривожні, мають складнощі в навчанні, довго опановують життєві навички, часто бувають агресивними.

Аутизм чи розлад аутистичного спектра (РАС) – психічне захворювання генетичної природи, що виявляється в порушенні соціальної комунікації та взаємодії: дитина-аутист уникає спілкування з батьками та однолітками, не розуміє та не дотримується прийнятих в соціумі правил поведінки, має труднощі з опрацюванням сенсорної інформації.

Аутизм: симптоми

Через поведінковий характер розладу його складно діагностувати, а симптоми стають основними діагностичними критеріями:

  • Відхилення у двобічних стосунках з іншими – немає взаємодії з батьками, дітьми, відлюдькуватість, зосередженість на власному внутрішньому світі
  • Відсутність зорового контакту
  • Обмеженість та повторюваність – поведінки, інтересів, занять, уяви
  • Відхилення в розвитку спілкування, проблеми з мовою
  • Вибірковість – дитина їсть лише певні продукти, грається лише частиною іграшок, погоджується одягати лише той одяг, який їй подобається
  • Ненормальна реакція на сенсорні стимули – фізичний дискомфорт та бажання усамітнитись через надто гучні звуки, яскраве світло, сильні запахи

Лікування аутизму та діагностика

Лікування аутизму в Україні ускладнюється неможливістю однозначної діагностики – немає ніяких фізичних особливостей організму, які б відрізняли аутичних дітей від тих, що розвиваються типово.

Як і не існує медичних аналізів, які б однозначно підтвердили наявність подібного відхилення. Тому у дітей з типово аутичними проявами діагностують що завгодно – дитячу шизофренію, затримку розвитку мови, затримку психічного розвитку, алалію, але лише не справжню хворобу.

Ось чому лікування аутизму у дітей варто починати з консультації компетентного невролога, психіатра які правильно інтерпретують симптоми дитини та поставлять правильний діагноз. Для адекватного лікування аутизму у дітей в Києві важливо не лише визнати наявність розладу, але й визначити його тип – від цього буде залежати те, яким саме буде лікування.

Наш центр лікування аутизму надає батькам дітей з особливостями розвитку, які завзято шукають шляхи зрозуміти та допомогти своїй дитині, можливість проконсультуватися з професіональним неврологом та зрештою отримати вірний та максимально точний діагноз.

Як лікувати аутизм?

Перш за все, обрати той центр лікування аутизму, де прямо й відверто скажуть, що аутизм не лікується, але успішно корегується – багато центрів лікування аутизму дітей спекулюють на почуттях батьків, обіцяють ледь не повне одужання після одного терапевтичного курсу.

Лікування дитячого аутизму в Центрі стимуляції мозку базується на розумінні індивідуальності, комплексності та безперервності терапевтичного підходу. Ми використовуємо різні методики лікування аутизму у дітей, складаємо індивідуальні схеми лікувальних впливів та залучаємо до процесу лікування батьків, коли навчаємо їх спеціальним методикам роботи.

Стоимость наших услуг

НаименованиеПродолжительностьЦена
Консультация детского врача невролога (первичная)30-45 минут450 грн.
Консультация детского врача невролога (заключительная)30 минут300 грн
Консультация психолога60 минут500 грн.
Консультация логопеда30 минут250 грн.
Электроэнцефалограмма400 грн.
Консультация психиатра60 минут450 грн.
Транскраниальная Микрополяризация20 минут400 грн.
Томатис терапия ( 1-й курс, 1 занятие)120 минут600 грн.
Томатис терапия ( 2-й курс, 1 занятие)120 минут1125 грн.
Томатис терапия (3-8-й курс, 1 занятие)120 минут1000 грн.
Биоакустическая коррекция 20 минут400 грн

Замовити консультацію

Свяжитесь с намиЕсли у вас есть вопросы или пожелания, Вы можете оставить заявку и мы Вам перезвоним!