м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті)
+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59
Пн.-Нд. 08:30 - 20:00
Дислексія – погано знайомий діагноз для більшості батьків в Україні. Як і все нове, він оточений міфами та помилковими думками, які культивуються в суспільстві, на інтернет-форумах, в спеціалізованих групах та змушують батьків губити пильність. Бо дислексія – це хвороба, що вимагає кваліфікованого лікування, але її підмінюють надуманими звинуваченнями на адресу дитини – мовляв, вона просто ледача, вперта, неслухняна.
Якщо у вашої дитини діагностували дислексію, чи ви спостерігаєте симптоми захворювання, про які можете прочитати нижче, не біжіть на форуми за порадами хоча й люблячих батьків, але профанів в неврології. А поспішайте до нашого Центра лікування дислексії у дітей в Україні – за консультацією досвідчених неврологів та ефективним сучасним лікуванням.
Ми розуміємо, що дислексія не виглядає найнебезпечнішою хворобою в світі, й тому такий діагноз в медичній картці викликає бажання відмахнутися та сказати, що мине саме. Як і більшість хвороб, що мають неврологічну природу, не мине. А закінчиться ось чим:
Ми впевнені, що не такого майбутнього ви бажаєте своїм дітям, тому радимо вчасно звернутися до Центра стимуляції мозку в Україні для діагностики дитячої дислексії та розроблювання схеми корекції.
Дислексія – це порушення процесу читання з одним чи кількома характерними симптомами. Дитина-дислексик важко запам’ятовує та розпізнає букви, міняє місцями склади в словах, тому мова не досконала. Як і якість читання – вона може не сприймати прочитану інформацію або сприймати її в спотвореному вигляді. Виникає цей розлад через недорозвиненість тих вищих психічних функцій, які відповідають за навчання читанню та реалізацію цього процесу.
Причини дислексії також характерні для всіх зворотніх невротичних порушень – гіпоксія через затяжні пологи, нейроінфекції, травми голови, специфічні дитячі інфекції, системні та спадкові захворювання. Ознаки дислексії можна спостерігати у дітей з органічним ураженням мозку, аутизмом, ЗПР та ЗПРР, гідроцефалією, ДЦП, розумовою відсталістю. Але зазвичай дислексія хоч і має на увазі зниження функціональності певних відділів лівої півкулі, не супроводжується зниженням інтелекту. Всі проблеми виникають через те, що мозок не вміє ефективно опрацьовувати сенсорну інформацію ззовні – на її обробку йдуть всі ресурси, а на опановування такого ж ресурсномісткого вміння читати їх просто не залишається.
Ось чому батькам важливо розуміти, що дитина насправді вміє правильно читати та сприймати інформацію, але існує бар’єр, який заважає реалізувати ці вміння. Лікування дислексії у дітей в Києві в Центрі стимуляції мозку спрямовано на те, щоб повністю та безповоротно усунути цей бар’єр.
Лікування дитячої дислексії в Києві ускладнюється тим фактором, що більшість дітей – не тодлери та навіть не дошкільнята. Адже визначити труднощі з читанням вдається лише тоді, коли дитина починає читати – зазвичай у 6-7 років. Їхній мозок розвивається вже не так інтенсивно, його функціональність частково встоялась, тому й корекція дислексії та дисграфії потребує більше часу.
Проте рання діагностика дислексії можлива – існують деякі ознаки захворювання, які батьки можуть виявити в ранньому дитинстві:
Діти-дислексики неініціативні та навіть інфантильні, у них погано розвинена вольова сфера, будь-які завдання, що вимагають зусиль, викликають істерику.
Якщо подібні симптоми ви спостерігаєте у своєї дитини вже зараз, приходьте до клініки на професійну консультацію до невролога. Ми допоможемо напевно визначити причину цих явищ та підберемо адекватне лікування з арсеналу доступних методик: логопедичні вправи для лікування дислексії, консультація психолога, масаж, альтернативні види терапії, сеанси Інтерактивного метронома, Томатіс-терапія та ін.
Лікування дислексії в клініці в межах Києва дозволить повністю усунути причину дислексії, прибрати симптоми та забезпечити вашій дитині успішне майбутнє без будь-яких згадок про раніше визначений діагноз.
Нейрореабілітолог, дитячий лікар, завідувач відділенням нейрореабілітації та фізіотерапії
Консультація лікаря невролога дитячого (первична)
500 грн
60 хвилин
Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)
350 грн
30 хвилин
Консультація логопеда
350 грн
30 хвилин
Заняття з логопедом
300 грн
30 хвилин
Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП)
450 грн
20 хвилин
ЛФК
450 грн
50 хвилин
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті