icon

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Лікувальний масаж

Професійний лікувальний масаж. Висока терапевтична ефективність, малий список протипоказань і негативних побічних ефектів. Пропонуємо класичний лікувальний масаж, лікувально-оздоровчий масаж, масаж хребта.

Лікувальний масаж в Києві

Лікувальний масаж в Києві

Ефективний спосіб лікування багатьох захворювань, відомий з давніх часів – лікувальний масаж. Його суть в тому, що за допомогою спеціального комплексу дотиків відбувається вплив на окремі ділянки тіла і на весь організм. Популярність процедури обумовлена ​​її високою терапевтичною ефективністю, практично повною відсутністю протипоказань і негативних побічних ефектів. Виходячи з потреб пацієнта, може бути підібраний потрібний спосіб масажу.

Види лікувального масажу

У нашій клініці в Києві досвідчені фахівці виконують різні види лікувального масажу в залежності від показань:

Класичний лікувальний масаж.
Спосіб зняти втому, підвищити працездатність, зміцнити зв'язки і судини.

Лікувально-оздоровчий масаж кінцівок і суглобів.
Допомагає впоратися з набряками, запальними процесами, прискорити реабілітацію після травм.

Лікувальний масаж хребта.
Входить в комплексне лікування сколіозу, радикуліту, допомагає позбутися від остеохондрозу.

Лікувальний масаж спини – це сукупність механічних впливів на м'язи, шкіру, суглоби і хребет, він включає зону від потилиці до куприка, дає можливість вирішити проблему болю в хребті і м'язах. Процедура показана і здоровим людям, діяльність яких пов'язана з тривалим сидінням в одному положенні. Зона механічного впливу залежить від того, в якій області хребта розвиваються паталогічні процеси. Масаж – це можливість відновити пошкоджені тканини, усунути набряклість, поліпшити роботу багатьох органів.

Прийоми класичного масажу

Головне правило класичного лікувального масажу: всі масажні рухи виконуються в круговому напрямку по ходу волокон. Вплив починають з великих ділянок тіла і поступово переходять до дрібних. Основні прийоми:

 • погладжування – використовується на початку і в кінці сеансу, а також для заповнення паузи між іншими маніпуляціями. Цей прийом має знеболюючий ефект, покращує циркуляцію крові, підвищує тонус шкіри;
 • розтирання – проводиться більш інтенсивними рухами, знімає біль, підсилює потік крові;
 • розминка – задіює більш глибокі м'язи, виконується повільно і плавно;
 • вібрація – може мати різну частоту і амплітуду, має знеболюючу дію, запускає регенеративні процеси;
 • лупцювання – стимулює приплив крові, скорочення м'язів, впливає на нервову систему. Силу впливу потрібно регулювати, спираючись на відчуття пацієнта.

За глибиною впливу масаж буває:

 • поверхневий;
 • середньоглибокий;
 • глибокий – задіює м'язи, в яких накопичується найбільш сильна напруга.

Тривалість сеансу і їх кількість підбирається індивідуально фахівцем після обстеження і збору анамнезу. Якщо зона впливу спрямована на більшу частину тіла, то масаж називається загальним, а якщо на певну ділянку – локальним.

Показання

Загальний лікувальний масаж є універсальним методом впливу на організм, призначається лікарем при патологіях:

 • опорно-рухового апарату;
 • спини та хребта;
 • захворюваннях внутрішніх органів;
 • розладах нервової системи.

За допомогою лікувального масажу спини лікують такі захворювання хребта, як сколіоз, грижі міжхребцевого диска, м'язові спазми, остеохондроз. Прискорити процес відновлення після травм, підвищити імунітет, усунути синдром хронічної втоми, зняти гіпертонус м'язів – ці та інші проблеми можна вирішити одним тільки масажем.

 

Коли масаж не рекомендований

Навіть найкорисніша й ефективна процедура може завдати шкоди здоров'ю, спровокувати загострення деяких захворювань. У числі протипоказань:

 • Захворювання крові
 • Запальні процеси в організмі, підвищена температура
 • Туберкульоз легенів
 • Онкологічні хвороби
 • Травми
 • Психічні розлади

Тому важливо пройти обстеження у фахівця, який врахує всі нюанси, а не призначати собі лікування самостійно.

 

Вплив на організм

Лікувальний класичний масаж надає наступний вплив на організм пацієнта:

 • підсилює кровообіг;
 • нормалізує загальний стан нервової системи;
 • активізує відтік лімфи з тканин і внутрішніх органів;
 • допомагає очистити організм від токсинів і шлаків;
 • допомагає наситити кров біологічно активними речовинами;
 • зміцнює імунну систему;
 • нормалізує роботу потових залоз;
 • активізує обмін речовин;
 • допомагає зміцнити м'язовий корсет, а значить запобігти розвитку сколіозу;
 • дарує емоційний комфорт і зменшує прояви стресу.

Максимальний ефект від лікувального масажу спини проявляється в комплексній терапії з ЛФК та ​​прийомом призначених медикаментів.

Класична техніка

Для виконання лікувального масажу пацієнт повинен комфортно лежати на кушетці обличчям вниз. Спеціаліст повинен розігріти в руках невелику кількість масла або розігріючої речовини і починати вплив з плавного, ритмічного погладжування по напрямку від попереку до шиї, і назад до нижньої частини спини. Шляхом розтирань і інших маніпуляцій лікар розігріває тіло пацієнта, готує його до активного масажу. Порядок проведення масажу спини:

 • вплив на поперекову ділянку шляхом послідовних погладжувань, розтирань і розминань по певним лініям;
 • етап опрацювання нижнього грудного відділу;
 • маніпуляції в області під лопатками – важливі в лікуванні остеохондрозу;
 • масаж комірцевої зони.

Перший сеанс зазвичай дещо коротший, для того, щоб побачити реакцію організму, дати йому можливість звикнути до маніпуляцій, не перевантажити хребет. Далі час процедури збільшується. Особливість лікувального масажу спини при остеохондрозі в тому, що за допомогою мануального впливу розсуваються міжхребцеві диски, а масаж дозволяє закріпити результат. Завдяки притоку крові міжхребцеві диски частково відновлюються, стають більш пружними. Масаж використовують і в якості самостійного засобу для зняття больового синдрому і полегшення стану хворого.

Як вибрати фахівця

Неграмотний масажист може заподіяти більше шкоди, ніж користі. Справжній професіонал не буде проводити лікувальний масаж хребта без призначення, коригувати лікувальну програму на свій розсуд. Рекомендуємо звертатися до фахівців, які приймають в нашій клініці. Наші досвідчені масажисти досконально володіють технікою лікувально-оздоровчого масажу, мають великий досвід роботи з лікування та реабілітації пацієнтів у Києві та в Україні. У нашій клініці:

 1. Приймають кваліфіковані фахівці.
 2. Використовуються інноваційні методики лікування, кращі в Україні.
 3. Проводиться повноцінна діагностика організму для виявлення захворювань хребта.
 4. Надаються лікувальні та реабілітаційні послуги для дорослих і дітей, виконується лікувальний масаж хребта.

Прийом пацієнтів, проведення процедур, лікувальний масаж спини в Києві проводиться в комфортних умовах сучасної клініки без госпіталізації, що зручно для наших клієнтів. Лікуючий лікар контролює стан пацієнта під час всього курсу лікування, консультує з усіх питань у зручний час. Професійний масаж в Києві – це запорука успіху в лікуванні захворювань спини, хребта і профілактики багатьох патологій. Запишіться на прийом до лікаря і лікувальний масаж в Києві, щоб поліпшити своє самопочуття, забути про болі та дискомфорт в спині.

Відео

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Ціни

 • Масаж лікувальний комірцевої зони (дитячий)

  30 хвилин

 • Масаж лікувальний комірцевої зони (дорослий)

  30 хвилин

 • Масаж лікувальний загальний дитячий (до 13 років)

  40 хвилин

 • Масаж лікувальний загальний дорослий

  60 хвилин

 • Масаж загальний дитячий (з мануальною рефлексотерапією) до 8 років

  50 хвилин

 • Масаж Гуаша загальний

  30 хвилин

Вiдгуки

Сергій Михайлович 26.10.2020

4.0
4.0

Лечебный массаж в Киеве

Болі у попереку стали невиносимі, поставили діагноз защемлення, якогось нерва. Призначили уколи, прокололи безрезультатно, відправили на масаж. І о диво! Мені стало легче, ні мені набагато стало легче. Дуже рекомендую, однак один мінус можна додому массажиста?

Софія 15.09.2020

5.0
5.0

Лечебный массаж в Киеве

Нещодавно закінчила курс лікувального масажу, Андрій Володимирович Жуков справжній фахівець своєї справи, лікар - за покликанням і величезної душі людина. Спасибі йому величезне. Я не думала, що масаж може творити такі дива.

Віолетта 13.07.2020

5.0
5.0

Лечебный массаж в Киеве

Хочу висловити свою подяку массажисту реабілітологу Василенко Михайло Васильовичу це чудовий лікар, людина з великої літери. У його руках будь-який масаж - лікувальний.

Максим 02.07.2020

5.0
5.0

Лечебный массаж в Киеве

Пройшов курс лікувального масажу. Вражений дуже позитивні. Хочу висловити подяку справжнього майстра своєї справи Буньковскому Є.П. Людина зі знанням справи, просто поставив мене на ноги. Спасибі!

Вероніка Андріївна 19.05.2020

5.0
5.0

Лечебный массаж в Киеве

З дитиною пройшли курс лікувального масажа, т.я. поставили діагноз плоскостопий. Масажист Василенко Михаил це справжній чарівник, був дуже приємним, весь час жартував з малим. Саня боїться лікарів, алеж на цій раз ми йшла задоволенням. Про результат гворити рано бо це довгий процес.

Наталя Зверева 03.02.2020

5.0
5.0

Лечебный массаж в Киеве

У мене сидяча робота, на спорт просто немає часу. Тому іноді балую себе масажем. Щоразу з різними фахівцями, тому що ніхто не дає бажаного ефекту. Подруга порадила звернутися у ЦМС по пр-ту Василя Порика до массажиста Жукова А.В. Мій захват не передати словами, фахівець вищого класу, він візуально оглянув мене, як ніби у нього рентген в руках назвав всі проблемні зони і як вирок сказав, що мені допоможе тільки лікувальний масаж, розписав схему домовилися про час. І в цей же день приступили. Під час сеансу мені було і боляче і приємно, але найголовніше я відчуваю, як оновлюється кожна моя клітина. Спасибі Вам Андрій Володимирович за ваші чарівні руки ! Ваш тепер вже постійний пацієнт

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті