icon

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Сб. 09:00 - 19:00 Нед. 09:00 - 18:00

Консультація логопеда

Фахівці клініки будують свою роботу на результатах об'єктивної функціональної діагностики, розробляють індивідуальну програму для кожної дитини, залежно від його можливостей.

Консультація логопеда в Києві

Порушення мови є результатом різних неврологічних проблем, але навіть якщо проблема усунена за допомогою лікування, порушення мови, як правило, не проходять самі собою. Мозок дитини вже сформував стійкі патологічні рефлекси (спотворена вимова звуків, супутні рухи, невірне дихання, виверти тощо) і вони не зникнуть самі собою – їх необхідно міняти на здорові.

Логопед ЦСМ будує свою роботу на результатах об'єктивної функціональної діагностики, що дозволяє розробити індивідуальну програму для кожної дитини, в залежності від його можливостей, поставити цілі, враховуючи зону його найближчого розвитку.

Розробка і впровадження авторських корекційно-педагогічних програм. Особливість роботи центру є такою, що до нас приїжджають пацієнти з різних країн. За короткий термін ми зобов'язані надати максимальну допомогу з тим, щоб пацієнт міг максимально просунутися в розвитку, використовуючи можливості, що відкриваються перед ним після лікування. Не секрет, що кваліфікована логопедична допомога далеко не рівно доступна для всіх жителів нашої країни. Звідси і виникла необхідність розробити програму з навчання мам, що дозволяє успішно займатися зі своєю дитиною в домашніх умовах і досягати поставлених цілей.

Розроблена нами система занять спрямована на формування і корекцію всіх сторін мови – фонетичної, лексичної, граматичної, прагматичної.

  1. Розробка спеціальної індивідуальної артикуляційної гімнастики.
  2. Логопедичний масаж.
  3. Противосаліваціонний масаж.
  4. Постановка мовного дихання.
  5. Постановка звуків, розвиток фонематичного слуху.
  6. Профілактика порушень читання і письма.
  7. Розвиток навичок використання мови (прогматіка мови).
  8. Розробка індивідуального тренінгу для подолання супутніх патологічних рухів і прийомів (авторська методика).
  9. Постановка цілей і розробка методів успішного навчання дітей вдома з урахуванням зони найближчого розвитку для дітей з важкими порушеннями ЦНС в рамках наших програм.

Фахівці

Ціни

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті