icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (відкриття в жовтні) (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Консультація логопеда

Фахівці клініки будують свою роботу на результатах об'єктивної функціональної діагностики, розробляють індивідуальну програму для кожної дитини, залежно від його можливостей.

Консультація логопеда в Києві

Порушення мови є результатом різних неврологічних проблем, але навіть якщо проблема усунена за допомогою лікування, порушення мови, як правило, не проходять самі собою. Мозок дитини вже сформував стійкі патологічні рефлекси (спотворена вимова звуків, супутні рухи, невірне дихання, виверти тощо) і вони не зникнуть самі собою – їх необхідно міняти на здорові.

Логопед ЦСМ будує свою роботу на результатах об'єктивної функціональної діагностики, що дозволяє розробити індивідуальну програму для кожної дитини, в залежності від його можливостей, поставити цілі, враховуючи зону його найближчого розвитку.

Розробка і впровадження авторських корекційно-педагогічних програм. Особливість роботи центру є такою, що до нас приїжджають пацієнти з різних країн. За короткий термін ми зобов'язані надати максимальну допомогу з тим, щоб пацієнт міг максимально просунутися в розвитку, використовуючи можливості, що відкриваються перед ним після лікування. Не секрет, що кваліфікована логопедична допомога далеко не рівно доступна для всіх жителів нашої країни. Звідси і виникла необхідність розробити програму з навчання мам, що дозволяє успішно займатися зі своєю дитиною в домашніх умовах і досягати поставлених цілей.

Розроблена нами система занять спрямована на формування і корекцію всіх сторін мови – фонетичної, лексичної, граматичної, прагматичної.

 1. Розробка спеціальної індивідуальної артикуляційної гімнастики.
 2. Логопедичний масаж.
 3. Противосаліваціонний масаж.
 4. Постановка мовного дихання.
 5. Постановка звуків, розвиток фонематичного слуху.
 6. Профілактика порушень читання і письма.
 7. Розвиток навичок використання мови (прогматіка мови).
 8. Розробка індивідуального тренінгу для подолання супутніх патологічних рухів і прийомів (авторська методика).
 9. Постановка цілей і розробка методів успішного навчання дітей вдома з урахуванням зони найближчого розвитку для дітей з важкими порушеннями ЦНС в рамках наших програм.

Фахівці

Коза Оксана Володимирівна
Коза Оксана Володимирівна

Лікар-логопед вищої категорії

Ліцензії та сертифікати

Ціни

 • Консультація логопеда (первинна) Дитячий

  30 хвилин

 • Заняття з логопедом Дитячий

  30 хвилин

 • Консультація логопеда (заключна) Дитячий

  30 хвилин

Вiдгуки

Максим 03.06.2021

5.0
5.0

Консультация логопеда

Нам с женой морально трудно было осознавать, что наш 5-ти летний болтун Егорка стал "глотать слова", его словарный запас снизился до минимума. Вместо привычных разговоров обо все он стал выдавать робкие фразы по типу "все нормально", "мне нравится", "я в порядке". При этом произношение даже этих незамысловатых фраз вызывало панику и дрожь в голосе. Мы понимали, что скоро ребенку идти в школу и это без внимания нельзя оставлять. Тогда мы решились и пошли на консультацию в Центр Стимуляции Мозга, который находится на пр. Василия Порика 13Б. С сыном стала заниматься логопед Виктория Анищенко. Тут мы и осознали как важен индивидуальный подход к каждому ребенку. Мы и сами пытались заниматься с сыном, но по шаблонам занятиям, которые есть в сети интернет. Результата как такового не было. Когда Виктория Николаевна стала проводить занятия ребенок оживился, со временем перестал всхлипывать, когда пытается, что-то рассказать. По рекомендации логопеда продолжаем заниматься дома.

Настя Копілова 13.10.2020

4.0
4.0

Консультація логопеда

У дитини СДУГ, як наслідок затримка мови, за півроку нам поставили деякі звуки, але ж видали домашнє завдання, сказали треба в паралель. Ну як би я не готова....

Світлана 06.08.2020

5.0
5.0

Консультація логопеда

Зверталися до логопеду Аніщенко В.М. з проблемою затримки розвитку, 100% результат, за короткий час. Дякую!

Наталя 29.06.2020

5.0
5.0

Консультація логопеда

Хочу виказати величезну подяку, всьому персоналу ЦМС, окремо Тимченко Вікторії Віталіївни, це супер фахівець, логопед з великої літери

Галина 30.04.2020

5.0
5.0

Консультация логопеда

ЦСМ - очень хороший медицинский центр, со всеми условиями для эффективного и комфортного лечения. Врачи - умницы, профессиональный подход во всем. Нам тут очень помогли.

Анжела 14.04.2020

5.0
5.0

Консультація логопеда

Дитина страждає СДУГ, говорити почав ближче до 4 років. До школи багатьох звуків так і не з'явилося і став відставати від розвитку. Тимченко Вікторія Віталіївна лікар - логопед склала індивідуальну програму реабілітації і відновлення. І за пів року ми декларували вірші на сторінку. Сашко не тільки навчився красиво говорити, у нього покращилася пам'ять. Не знаю, як висловити подяку Вікторії Віталіївни, за роботу, і професіоналізм.

Венера Олегівна 25.02.2020

5.0
5.0

Консультація логопеда

Висловлюю свою подяку логопеду Аніщенко В.М. вирішила всі проблеми нашого сина. Вікторія Миколаївна фахівець Вищого класу, логомассаж її руками просто творив чудеса. Вона завжди знала, як заманити дитини у заняття, відвернути від примх. Програма лікування була підібрана в індивідуальному порядку, якщо що-то не давало результатів, все пояснювала. Рекомендую!

Анастасія 06.01.2020

5.0
5.0

Консультація логопеда

Моя доча ходить у театральний секцію. Але у неї спадково від тата свистячі шиплячі, і головній ролі не бачити, не дивлячись на обдарованість. І в школі іноді хлопці сміються. Ми пройшли 12 логопедів, безрезультатно. Про Центр Стимуляції Мозку дізналася з реклами в інтернеті. По телефону записалися на прийом до логопеду- дефектологу Аніщенко Вікторії Миколаївні. Озираючись на невдалий досвід я ставилася скептично, але все ж вірила в чудо. Вікторія Миколаївна за допомогою нашого тестування підібрала індивідуальну програму у яку війшло кілька процедур, в тому числі і заняття, лікар докладно пояснила, що до чого. Відразу показала нескладні вправи. Після першої консультації моя віра зміцнилася. Але коли після третього сеансу у нас стали проскакувати чисті звуки, я переконалася що все не дарма. Заняття проходять в ігровій формі, також проводять логопедичний масаж і багато іншого. Спасибі величезне, що є в нашій країні такий центр! І такі досвідчені фахівці!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті