icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Лікарі

Беньковська Олена В'ячеславівна

Беньковська Альона В'ячеславівна

Сенсорний педагог

Боровицька Ірина Ярославівна

Боровицька Ірина Ярославівна

Логопед-дефектолог

Братаніч Григорій Дмитрович

Братаніч Григорій Дмитрович

Лікар-психіатр, нарколог, судовий психіатр вищої категорії

Буньковскій Євген Петрович

Буньковський Євген Петрович

Реабілітолог, ЛФК

Василенко Михайло Васильович

Реабілітолог

Ворошилов Євген Олександрович

Ворошилов Євген Олександрович

Невролог, нейрореабілітолог, завідувач відділенням нейрореабілітації та фізіотерапії

Височина Катерина Юріївна

Височина Катерина Юріївна

Лікар логопед-дефектолог

Данильчук Ігор Афанасьєвич

Данильчук Ігор Афанасьєвич

Головний лікар, невролог, психіатр

Долинівська Марія Юріївна

Долинівська Марія Юріївна

Старша медична сестра

Дорошенко Анна Євгенівна

Дорошенко Анна Євгенівна

Лікар-психіатр

Єрмакова Юлія Миколаївна

Єрмакова Юлія Миколаївна

Лікар-логопед другої категорії

Жук Олександр Вікторович

Жук Олександр Вікторович

Остеопат, краніосакральний терапевт

Каленик Юлія Ігорівна

Каленик Юлія Ігорівна

Адміністратор

Квятковська Людмила Юріївна

Квятковська Людмила Юріївна

Психолог

Кідалова Катерина Олександрівна

Кідалова Катерина Олександрівна

Лікар-логопед, логопед-дефектолог

Киян Олександр Сергійович

Киян Олександр Сергійович

Засновник Центру стимуляції мозку, директор

Ковальчин Ольга Мар'янівна

Ковальчин Ольга Мар'янівна

Медична сестра

Коза Оксана Володимирівна

Коза Оксана Володимирівна

Логопед - дефектолог вищої категорії

Козубенко Ольга Геннадіївна

Козубенко Ольга Геннадіївна

Дитячий невролог

Ланін Віктор Григорович

Ланін Віктор Григорович

Ортопед-травматолог

Малиновська Надія Євгенівна

Малиновська Надія Євгенівна

Дитячий лікар-невролог вищої категорії

Мандзюк Вікторія Володимирівна

Мандзюк Вікторія Володимирівна

Лікар ФРМ, педіатр

Милюшин Михайло Борисович

Мілюшин Михайло Борисович

Рефлексотерапевт, фізіотерапевт другої категорії

Нетребенко Євгенія Валеріївна

Нетребенко Євгенія Валеріївна

Психолог

Паламарчук Сергій Андрійович

Паламарчук Сергій Андрійович

Реабілітолог, кінезіотерапевт

Петриковець Ян Володимирович

Петриковець Ян Вадимович

Фізіотерапевт, ерготерапевт

Писарчук Людмила Іванівна

Писарчук Людмила Іванівна

Психолог, дитячий психолог, викладач соціальних дисциплін

Романченко Ірина Віталіївна

Психолог, фахівець по роботі з Томатіс

Селезньова Злата Ігорівна

Селезньова Злата Ігорівна

Медичний психолог

Селезньова Ольга Іванівна

Селезньова Ольга Іванівна

Дитячий невролог

Слободенюк Олег Юрійович

Слободенюк Олег Юрійович

Сенсорний педагог

Стеценко Татьяна Ивановна

Стеценко Тетяна Іванівна

Дитячий невролог, епілептолог

Тополевська Ірина Миколаївна

Тополевська Ірина Миколаївна

Логопед-дефектолог

Халевіч Юлія Олександрівна

Халевіч Юлія Олександрівна

Психолог II категорії

Чернова Оксана Василівна

Чернова Оксана Василівна

Дитячий психіатр

Чоботарь Оксана Петровна

Чоботар Оксана Петрівна

Пульмонолог-фтизіатр вищої категорії

Шейгас Світлана Вікторівна

Шейгас Світлана Вікторівна

Психіатр

Ель-Факіх Алі Аніс

Ель-Факіх Алі Аніс

Лікар-ендокринолог