icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (відкриття в жовтні) (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Партнерство з приватною клінікою «Центр Стимуляції Мозку». Будемо раді взаємовигідному співробітництву.

Партнерство з клінікою "Центр Стимуляції Мозку"

Партнерство з клінікою «Центр Стимуляції Мозку»

У 2013 році «Центр Стимуляції мозку» розпочинав свою роботу у сфері неврології та психіатрії як невеликий медичний заклад із лише кількома кабінетами. Впродовж 8 років він став клінікою національного рівня. До нас щороку приїжджають пацієнти з усієї України та інших країн світу (Білорусі, Казахстану, ОАЕ, Німеччині, Нідерландів тощо). Завдяки старанням команди та партнерів, ми розширилися до сучасного неврологічного закладу, який спеціалізується на реабілітації пацієнтів із різними розладами психіки, патологіями центральної та периферичної нервової системи.

У штаті «Центру Стимуляції Мозку» працює безліч провідних фахівців у сфері неврології, логопедії, психіатрії, психології та фізіотерапії. Матеріально-технічна база представлена обладнанням від світових виробників. У 2020 році було відкрито 2 нових корпуси з унікальними для України відділеннями, а також кабінетами для проведення сенсорної інтеграції. І це далеко не межа, адже ми готові розвиватися ще швидше. Але для нових досягнень нам необхідне продуктивне бізнес-партнерство та інвестиції в охорону здоров’я.

Навіщо потрібні інвестиції та чому вигідно інвестувати в ЦСМ?

Власне здоров’я, а також здоров’я дітей і батьків — найцінніше, що є у кожного. Тому вкладення коштів і співробітництво в розвитку реабілітаційних установ — справа не лише благородна, але й вигідна.

Медичні послуги та технології дуже швидко удосконалюються, і ми прагнемо впроваджувати їх у клінічну практику якомога швидше. Стати партнером ЦСМ — значить не тільки вигідно вкласти кошти, а й допомагати людям знову ставати здоровими за допомогою сучасних методик.

За 8 років роботи команда ЦСМ вишколила професіоналізм у сфері відновлювальної та реабілітаційної медицини, щоби він ліг в основу нашого з вами партнерства зі створення ефективного кластера відновлення здоров’я в разі його часткової або повної втрати.

Інвестиції в медицину — розумний спосіб влитися в медичну галузь, яка користується попитом і допомагає людям повертатися до здорового способу життя. Власне, це й робить партнерство з нами успішним. Ми готові забезпечувати взаємовигідне співробітництво на максимально комфортних умовах і з цікавою для вас сумою інвестицій.

Кожне грошове вкладення в «Центр Стимуляції Мозку» розглядається на період до 3 років до своєї окупності та отримання додаткового прибутку, оскільки термін амортизації медичної техніки закінчується через 5–6 років. Наші інвестори можуть розраховувати на компетентність команди ЦСМ у питаннях відновної медицини.

Допомагаючи центру, ви автоматично підтримуєте дітей і дорослих, які страждають від різних патологій, але можуть позбутися їх і поліпшити якість свого життя завдяки професіоналізму наших лікарів і провідним досягненням медичної техніки. Для розвитку такої важливої для здоров’я багатьох людей справи ми запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Будемо раді, якщо ви звернетеся до менеджерів із питань партнерства з «Центром Стимуляції Мозку», заповнивши форму або зателефонувавши по одному з телефонів, зазначених на сайті.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті