icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Невроз

Запрошуємо до клініки Центру Стимуляції Мозку (ЦСМ) у Києві, де ми спеціалізуємося на діагностиці та лікуванні неврозів. Наші висококваліфіковані спеціалісти пропонують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, використовуючи передові методи та технології. Ми розуміємо важливість психічного здоров'я і працюємо над зняттям стресу, тривоги та інших симптомів неврозу.

Невроз

Невроз – лікування у Києві

Невроз – це термін, який використовують для ідентифікації цілої низки психічних розладів. Вони можуть спричиняти тривогу чи інші емоційні симптоми. До прояву розладів належать ірраціональні страхи, компульсивні дії, нав'язливі думки. Наявність захворювання та симптоми неврозу може визначити лише фахівець. Тому не потрібно займатися самолікуванням і приймати медикаменти за рекомендаціями знайомих.

Подолати ознаки неврозу допоможе невролог у Києві, який володіє достатнім досвідом і знаннями в галузі неврології, психіатрії. Він проведе комплексну діагностику та запропонує лікування, спрямоване на відновлення психічного здоров'я та досягнення емоційної гармонії в житті пацієнта.

Причини неврозу – як знайти джерело проблем?

Щоб зрозуміти, що таке невроз, та отримати якісне лікування, потрібно знайти джерело проблем. Цей розлад розглядається як перебільшена реакція (яку неможливо контролювати) на зовнішні чи внутрішні конфлікти та тривогу. Людина може почувати себе нещасною, не мати сил для нормального функціонування на роботі. Вона втрачає здатність підтримувати стосунки. Страждають усі сфери життя.

Найпоширеніші чинники, які можуть сприяти виникненню неврозу:

  1. Емоційні травми, такі як втрата близької людини, розлучення, насильство. Можуть спричинити ризик виникнення розладів.
  2. Повсякденні стреси, які накопичуються роками, – проблеми на роботі, у стосунках, фінансові труднощі. Часто призводять до тривалої психологічної напруги.
  3. Спадкові чинники. Можуть збільшити ризик розвитку неврозу. Якщо в когось із близьких родичів були такі розлади, це може підвищити ймовірність появи симптомів в інших членів сім'ї.
  4. Особистісні якості, як-от: висока тривожність, перфекціонізм або схильність до самокритики. Вони роблять людину вразливою до розладів.

Соціальна ізоляція, низький соціально-економічний статус, брак підтримки з боку сім'ї та друзів також можуть сприяти розвитку неврозу.

Симптоми – проблеми вразливих людей

Невроз, симптоми якого вражають людину через несприятливі соціальні чи особисті умови, стає початком психологічних розладів. Більшість українців проживають зараз у ситуації з підвищеним рівнем стресу, що виснажує нервову систему.

Приклади поведінки у стані неврозу:

Самостійно визначити таку поведінку можна, якщо спостерігається перебільшена, непропорційна реакція на певні події. Але точна діагностика неврозу можлива лише на прийомі у фахівця. Він допомагає знайти причини та подолати наслідки проблеми.

Шлях до одужання – лікування та відновлення

Послуги лікування неврозу пропонує клініка ЦСМ у Києві, фахівці якої використовують сучасну комбінацію когнітивно-поведінкової терапії із психодинамічною та груповою. Якщо тривожність або депресія пригнічують стан до такого, який не дає людині нормально жити, може бути призначена медикаментозна терапія.

Що таке невроз?

Невроз - це психічний розлад, який характеризується функціональними порушеннями нервової системи без органічних змін. Він може виникати внаслідок стресу, конфліктів, психологічного та емоційного напруження.

Які симптоми неврозу?

Симптоми неврозу можуть бути різноманітні, включаючи тривогу, депресію, невротичні реакції (такі як фобії або приступи паніки), порушення сну, зміни настрою, втрату інтересу до різних сфер життя, а також фізичні симптоми, такі як головний біль, болі в животі, серцебиття та інші.

Які можуть бути причини виникнення неврозу?

Причини неврозу можуть бути різноманітні і включати психологічні та емоційні стресори, такі як конфлікти в роботі чи особистому житті, втрата близької людини, фінансові проблеми, переїзди, травми, хронічний стрес тощо.

Як лікується невроз?

Лікування неврозу зазвичай включає психотерапію, таку як когнітивно-поведінкова терапія (КПТ), психодинамічна терапія, групова терапія тощо. Також може бути призначено медикаментозну терапію для зменшення симптомів, таких як тривога чи депресія. Важливо встановлення контакту з кваліфікованим психіатром або психологом для отримання індивідуального плану лікування.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті