icon

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Сб. 09:00 - 19:00 Нед. 09:00 - 18:00

Лікування СДУГ

Лікування синдрому дефіциту уваги з гіперактивністю - одно з найважливіших напрямів роботи «Центру стимуляції мозку». Надаємо професійну допомогу дітям з діагнозом СДУГ (ADHD), незалежно від статі, віку, причин і особливостей захворювання.

Лікування синдрому дефіциту уваги та гіперактивності у дітей

Лікування синдрому дефіциту уваги та гіперактивності у дітей

Лікування СДУГ (синдром дефіциту уваги з гіперактивністю) – одне з найважливіших напрямів роботи Цента стимуляції мозку. Центр надає професійну допомогу дітям з діагнозом СДУГ (ADHD), незалежно від статі, віку, причин та особливостей захворювання. Також працює з батьками, у яких діти із синдромом дефіциту уваги: консультанти пояснюють особливості подібного стану, навчають навичкам корекції СДУГ в домашніх умовах, допомагають зрозуміти та прийняти свою дитину.

Синдром дефіциту уваги та гіперактивності у дітей – підступний стан, що здатний переконати будь-яких батьків, що вони – погані мама й тато. Адже суспільство каже нам, що галаслива, надмірно невсидюча та невихована дитина – наслідок неправильного батьківського виховання. Фахівці нашого центра не погоджуються з такою позицією.

Якщо ваша дитина:

 • не слухається вдома та за його межами;
 • постійно метушиться, змінюючи види діяльності;
 • погано засвоює інформацію;
 • не реагує на стандартні виховальні заходи;
 • не вміє «правильно» гратися – кидає іграшки, ламає їх, намагаючись з'ясувати, як вони влаштовані.

Велика імовірність, що це не ви позбавлені педагогічного таланту та заслуговуєте на догану як батьки, а дитина потребує лікування синдрому дефіциту уваги та гіперактивності в клініці. Упізнали свою ситуацію? Приходьте до Центру, щоб переконатися в тому, що вашій дитині потрібна кваліфікована допомога та отримати її.

Що таке синдром дефіциту уваги (СДУГ)?

За цією абревіатурою приховується синдром гіперактивності та дефіциту уваги у дітей. Альтернативні трактування – синдром розсіяної уваги, синдром браку уваги, синдром недостатньої уваги та ін. В основі синдрому – часткове порушення функціональності нервової системи, яке виявляється неврологічними порушеннями, проблемною поведінкою, імпульсивністю, анормальною активністю. Статистичні данні вказують на широке поширення захворювання – у 2,2%-18% дітей дошкільного віку виражений синдром гіперактивності. Та лише невеликий відсоток батьків починають лікування дефіциту уваги у дітей. Причини розвитку подібного стану традиційно різноманітні та включають генетичну схильність, ураження ЦНС в перинатальному періоді, індивідуальні особливості будови та роботи головного мозку, відсутність сімейного виховання, низький соціальний рівень сім'ї. Діагноз СДУГ діти зазвичай отримують у 3-4 роки чи 7-8 років – коли вони йдуть до дитячого садочка та вступають до школи. При цьому перебіг захворювання може бути різноманітним:

 1. Класичний синдром дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ).
 2. Синдром дефіциту уваги у дитини без гіперактивності.
 3. Синдром гіперактивності у дітей без дефіциту уваги.

Діагностичні симптоми кожного з перебігів можуть дублюватися, бути взаємозамінними, стертими, тому для діагностики та лікування синдрому дефіциту уваги необхідна допомога фахівців, які зможуть відрізнити хворобливий стан від звичайної підвищеної активності та особливостей характеру.

Симптоми дефіциту уваги (СДУГ) у дітей

Знову ж, без втручання фахівця неможливо встановити діагноз СДУГ у дітей – немає гарантії, що є дисфункція нервової системи, а не проблеми у вихованні? Але деякі симптоми можуть вказувати на наявність синдрому дефіциту уваги у вашої дитини.

Гіперактивні діти з дефіцитом уваги:

 • невсидючі та стурбовані, постійно знаходяться у русі та чимось зайняті;
 • уникають нудних та складних занять, що вимагають концентрації та утримання уваги;
 • до цікавих завдань беруться завзято, але не можуть на них зосередитися й кидають, не довівши до кінця;
 • багато та без мети розмовляють, втручаються в розмови та перебивають інших;
 • не реагують на звернення;
 • для них характерна часта та миттєва зміна настрою;
 • правилам підкорюються неохоче, з усім сперечаються та усе критикують;
 • нетерплячі – не вміють дочекатися своєї черги, обіцяну винагороду вимагають тут і зараз;
 • часто гублять речі чи забувають, де їх залишили.

Якщо синдром розсіяної уваги у дітей не виявити та не лікувати, в дорослому віці, він може стати причиною зниження інтелекту та викликати проблеми із засвоєнням інформації.

Як лікувати гіперактивність (СДУГ) у дітей в Києві?

По-перше, лікувати, а не чекати, доки дитина «переросте» та навчиться самостійно давати раду своїм емоціям. Не переросте. Але багато батьків замість лікування гіперактивності у дітей ізолюють дитину, що дає певні плоди, адже наодинці із собою гіперактивні діти стають пригніченими, загальмованими. Але симптоми синдрому дефіциту уваги нікуди не зникають – дитина з СДУГ стає підлітком з тим самим діагнозом.

Але якщо вчасно звернутися до Центра стимуляції мозку, встановити правильний діагноз та почати лікування синдрому дефіциту уваги з гіперактивністю у дошкільника в Києві, то усі симптоми до початкової школи зникають.

Центр стимуляції дітей проводить лікування СДУГ у дітей в Києві з використанням сучасних апаратних методів (БАК, мікрополяризація мозку, Томатіс-терапія та ін.), педагогічної корекції та залучення широкого кола фахівців – від логопеда до масажиста.

Пам'ятайте, що усі зміни при синдромі розсіяної уваги можна обернути та успіх лікування багато в чому залежить від вчасності вашого звернення!

Відео

Фахівці

Ціни

 • Консультація лікаря невролога дитячого (первична)

  60 хвилин

 • Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • Електроенцефалографія (ЕЕГ)

  30 хвилин

 • Консультація лікаря психіатра дитячого

  60 хвилин

 • Консультація психолога дитячого

  60 хвилин

 • Консультація логопеда

  30 хвилин

 • Заняття з логопедом

  30 хвилин

 • InTime (Інтайм)

  30 хвилин

 • Біоакустична корекція (БАК)

  20 хвилин

 • Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП)

  20 хвилин

 • Томатис-терапія (1-й курс, 1 заняття)

  120 хвилин

 • Томатис-терапія (2-й курс, 1 заняття)

  1350 грн

  120 хвилин

 • Томатис-терапія (3-8 курси, 1 заняття)

  1300 грн

  120 хвилин

 • ЛФК

  50 хвилин

 • ОКСІ-терапія

  20 хвилин

Вiдгуки

Варвара Бондарь 29.10.2020

5.0
5.0

Лечение синдрома дефицита внимания и гиперактивности у детей

Отличный специалист, опытный психолог Халевич Юлия Александровна. Спасибо вам за поддержку, участие, и все ваши советы. Обратились проблемой отсутствие разговорной речи у ребенка четырех лет. После обследования, нам сказали, что у ребенка не развивается часть мозга, которая, отвечает за речь. Мою истерику невозможно описать. Но благодаря высококлассным специалистам и правильно подобранного лечения, спустя пол года мы заговорили, еще корректируем некоторые звуки, но значительно продвинулись в развитии. СПАСИБО!

Ольга Маринина 15.08.2020

5.0
5.0

Лечение синдрома дефицита внимания и гиперактивности у детей

Замечательная, современная клиника, просто мега профессиональная команда. Спасибо всем огромное, особенно нашему лечащему врачу Довгань Марии Викторовне. Вы лучшие! Ребята если у вас проблема не бойтесь обращаться за помощью. Здесь вам обязательно помогут.

Милана Безус 08.06.2020

5.0
5.0

Лечение синдрома дефицита внимания и гиперактивности у детей

Селезнева Ольга Ивановна, хочу вас еще раз поблагодарить, за ваш труд, терпение, соучастие, за достигнутый результат, здоровье нашей крошки, спокойствие в нашей семье.

Лидия 21.04.2020

5.0
5.0

Лечение синдрома дефицита внимания и гиперактивности у детей

Хочу выразить огромную благодарность Черновой Оксане Васильевне, за помощь, за проявленный профессионализм и сочувствие и соучастие. Спасибо!

Кушнирова Ирина 05.03.2020

5.0
5.0

Лечение синдрома дефицита внимания и гиперактивности у детей

Хочу поблагодарить доктора - психолога Халевич Юлию Александровну, за помощь, за проделанную работу, и стойкость духа при общении с моим малым. Юлия Александровна, помогла моему сыну избавится, от этого гиперактивного психоза, она просто изменила нашу семью, нашу жизнь. Одним словом вылечили и дитя и маму с папой. Спасибо вам огромное!

Волошина Наталья 14.01.2020

5.0
5.0

Лечение синдрома дефицита внимания и гиперактивности у детей

Уже давно не могу справиться со своим ребенком. Походы по различным специалистам не давали результатов. Педагог дефектолог Довгань Мария Викторовна стала для нас находкой. Уже после первых занятии я заметила результаты, после месяца лечения сын не только стал себя адекватно вести, он значительно прибавил в учебе. Спасибо огромное Вам, и вашим коллегам.

Комарова Алина 29.12.2019

5.0
5.0

Лечение синдрома дефицита внимания и гиперактивности у детей

Огромная благодарность Слободенюк Олегу Юрьевичу, ребенок просто восторге от индивидуальных занятий с этим доктором - педагогом. В клинику мы попали чисто случайно, каждый день ходим мимо по пр-т Василия Порика, забила в интернет почитала. О нашей гиперактивности нам часто говорила воспитатель, ну я не особо обращала на это внимание. Но тут сыграло любопытство и мы записались на прием. Все оборудовано на высшем уровне, профессиональные персонал. Специалисты, внимательны, учтивы, дружелюбны. Диагноз был подтвержден. Богданом посещает различные занятия с огромным удовольствием, спустя три недели результат был заметен не только мне, теперь я с садика забираю сына с гордо поднятой головой, теперь нас только хвалят. Богдан становится послушным, жизнерадостным ребенком. Мне также были даны четкие, понятные рекомендации, для корректировки своего поведения с сыном. Большое вам спасибо!

Комарова Виктория 09.11.2019

5.0
5.0

Лечение синдрома дефицита внимания и гиперактивности у детей

Бесконечно благодарна Всему персоналу Центра Стимуляции Мозга. Я долго не признавала нашу проблему, все искала минусы в себе, что я мягкая поэтому мой ребенок очень балованный, все надеялась, перерастет. Но когда нас попросили больше не приходить на подготовительные курсы в школе, потому, что Костя не дает заниматься другим детям, а потом другой учитель после индивидуального занятия посоветовала обратиться в этот центр, я задумалась. Привела сюда сына. Психолог Козубенко Ольга Геннадиевна расположила к себе, провела тестирования. Малой вел себя просто отвратно, она ни разу не крикнула, не одернула, она его отвлекала, и каким то волшебным образом усаживала за стол. После поставленного диагноза СДВГ, меня ошпарила кипятком, я не знала что, делать. Но то спокойствие профессионализм, с которым Ольга Геннадиевна обращалась с Костей, заставили прийти еще раз. Также мне были даны рекомендации, как себя вести в проблемных ситуациях. И уже после недели я не просто видела результат, я стала спокойной счастливой мамой. Мы не бросим, вылечимся, и я всем рекомендую: не закрывайте глаза на проблемы, не бойтесь идти к в больницу, у нас есть хорошие врачи. Рекомендую!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті